Hotelová škola Poděbrady
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 23. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1.A PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
1.B PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
1.C PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
1.D PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
2.A PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
2.B PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
2.C PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
2.D PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
3.A PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
3.B PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
3.C PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
3.D PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
3.V Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.A Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.B Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.C Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.D Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Beranová Věra
1 odpadá MAT 4.C
3 odpadá MAT 3.A
4 odpadá MAT 3.B
5 odpadá MAT 4.D
Cepková Vladěna
1 odpadá DEJ 1.D
2 odpadá DEJ 1.C
5 odpadá DEJ 1.A
Drobná Daniela
3 odpadá CRU 3.D
4 odpadá CRU 3.A
6 odpadá CRU 3.B
Eliška Petr
1 odpadá JA 1.B (S1)
2 odpadá JA 1.B (S1)
3 odpadá JA 2.A (S1)
4 odpadá JA 3.D (S2)
5 odpadá PSP 1.D (S2)
8 odpadá JA 1.A (S1)
Feller Marek
1 odpadá JA 1.B (S2)
2 odpadá ZSV 4.C
3 odpadá JA 2.A (S2)
4 odpadá JA 3.D (S1)
5 odpadá JA 3.D (S1)
7 odpadá JA 2.D (S2)
8 odpadá JA 1.A (S2)
Formanová Alena
2 odpadá JN 2.C (S1)
4 odpadá JN 1.C (S1)
5 odpadá JN 1.C (S1)
6 odpadá JN 1.A (S1)
Frančíková Pavlína
2 odpadá JS 3.B (S2)
3 odpadá JS 3.B (S2)
6 odpadá APP 3.C
7 odpadá JS 2.B (S2)
Habersbergerová Kateřina
5 odpadá TPP 2.C (S2)
6 odpadá TPP 2.C (S2)
7 odpadá TPP 2.C (S2)
8 odpadá TPP 2.C (S2)
Chárová Jana
1 odpadá UCE 4.A (S1)
2 odpadá UCE 4.A (S1)
4 odpadá UCE 3.C (S1)
Jeřábková Jana
1 odpadá JA 4.D (S2)
2 odpadá JA 4.D (S2)
3 odpadá JA 3.B (S1)
5 odpadá JA 2.B (S2)
Ježek David
1 odpadá PSP 1.A (S1)
2 odpadá PSP 1.A (S1)
3 odpadá MAT 1.B
5 odpadá PSP 1.D (S1)
7 odpadá PSP 1.B (S1)
8 odpadá PSP 1.B (S1)
Kališová Adriana
1 odpadá JA 4.B (S1)
2 odpadá JA 4.B (S1)
3 odpadá JA 3.C (S2)
4 odpadá JA 1.C (S2)
5 odpadá JA 1.C (S2)
8 odpadá JA 1.C (S1)
Karásková Eva
1 odpadá CRU 3.C
2 odpadá PEK 1.B (S2)
3 odpadá MPC 3.V
4 odpadá PEK 1.B (S1)
5 odpadá MFR 4.C
6 odpadá UCE 4.B (S2)
Kočí Jana
6 odpadá PEK 1.A (S2)
Krátká Eva
1 odpadá TOS 2.B (S1)
2 odpadá TOS 2.B (S1)
3 odpadá TOS 2.B (S1)
Křivská Lenka
1 odpadá LIT 3.A
2 odpadá CJK 3.A
3 odpadá LIT 4.B
5 odpadá LIT 1.B
Kukačková Veronika
2 odpadá EKO 3.D
4 odpadá UCE 4.A (S2)
6 odpadá MFR 4.A
8 odpadá EKO 2.D
Kuklíková Věra
2 odpadá JF 2.C (S2)
4 odpadá JF 4.C (S2)
Kupr Jan
8 odpadá ZCR 2.B
Lebeda Zdeněk
1 odpadá TPP 2.D (S1)
2 odpadá TPP 2.D (S1)
3 odpadá TPP 2.D (S1)
4 odpadá TPP 2.D (S1)
Marešová Marie
1 odpadá TPP 2.D (S2)
2 odpadá TPP 2.D (S2)
3 odpadá TPP 2.D (S2)
4 odpadá TPP 2.D (S2)
Menšíková Renata
3 odpadá MAT 1.C
4 odpadá MAT 1.D
Nováková Martina
2 odpadá ZSV 3.C
4 odpadá MAT 2.B
6 odpadá ZSV 3.D
Omáčková Monika
1 odpadá MAT 2.A
2 odpadá ZPV 1.D
3 odpadá ZPV 1.A
4 odpadá MAT 2.A (S2)
5 odpadá MAT 2.A (S1)
6 odpadá ZPV 1.C
Papežová Valerie
1 odpadá JA 4.A (S2)
2 odpadá JA 4.A (S2)
3 odpadá JA 3.C (S1)
4 odpadá JF 1.B (S2)
6 odpadá JF 1.D (S2)
7 odpadá JA 2.D (S1)
Podoláková Jana
4 odpadá JN 4.A (S1)
Procházková Lenka
1 odpadá JN 4.D (S1)
5 odpadá JN 2.B (S1)
Roubíčková Pavlína
5 odpadá TPP 2.C (S1)
6 odpadá TPP 2.C (S1)
7 odpadá TPP 2.C (S1)
8 odpadá TPP 2.C (S1)
Roubíčková Klára
1 odpadá LIT 3.D
4 odpadá CJK 3.C (S2)
5 odpadá CJK 3.C (S1)
Seifertová Miroslava
1 odpadá TOS 2.B (S2)
2 odpadá TOS 2.B (S2)
3 odpadá TOS 2.B (S2)
Skořepa Petr
3 odpadá ZCR 2.C
6 odpadá ZCR 2.D
7 odpadá ZCR 2.A
8 odpadá ZCR 2.A
Součková Olga
1 odpadá LIT 2.C
2 odpadá LIT 2.A
4 odpadá CJK 2.A (S1)
5 odpadá CJK 2.A (S2)
Svobodová Lenka
2 odpadá JA 4.D (S1)
3 odpadá JA 4.C (S1)
4 odpadá JA 4.C (S1)
6 odpadá JA 1.D (S1)
7 odpadá JA 2.B (S1)
Širbićová Ivana
3 odpadá UCE 4.C (S2)
5 odpadá UCE 3.C (S2)
Škvor Michal
1 odpadá JA 4.B (S2)
2 odpadá JA 4.B (S2)
5 odpadá JA 3.V
6 odpadá JA 3.V
Tomková Jana
1 odpadá PSP 1.A (S2)
2 odpadá PSP 1.A (S2)
3 odpadá MMH 4.D
7 odpadá PSP 1.B (S2)
8 odpadá PSP 1.B (S2)
Voborová Naděžda
1 odpadá UCE 3.B (S1)
4 odpadá MFR 4.B
5 odpadá MFR 4.B
6 odpadá UCE 4.B (S1)
8 odpadá PEK 1.C (S2)
Wagenknechtová Marcela
1 odpadá CJK 3.B (S2)
2 odpadá CJK 3.B (S1)
3 odpadá LIT 1.D
4 odpadá LIT 1.A
5 odpadá APP 3.A
6 odpadá LIT 4.D
Zemanová Jana
1 odpadá LIT 1.C
3 odpadá LIT 4.A
Změny v rozvrzích tříd
1.A
0. - 12. les. praxe
1.B
0. - 12. les. praxe
1.C
0. - 12. les. praxe
1.D
0. - 12. les. praxe
2.A
0. - 12. les. praxe
2.B
0. - 12. les. praxe
2.C
0. - 12. les. praxe
2.D
0. - 12. les. praxe
3.A
0. - 12. les. praxe
3.B
0. - 12. les. praxe
3.C
0. - 12. les. praxe
3.D
0. - 12. les. praxe
3.V
0. - 12. les. Obecná absence třídy
4.A
0. - 12. les. Obecná absence třídy
4.B
0. - 12. les. Obecná absence třídy
4.C
0. - 12. les. Obecná absence třídy
4.D
0. - 12. les. Obecná absence třídy
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou